A A A PL EN RU

Certyfikaty

Aby stale spełniać wymagania i potrzeby Klientów poprzez osiągnięcie i utrzymanie wysokiego poziomu jakości oraz podnoszenie stanu wyposażenia i zaplecza technicznego nowelizowaliśmy dotychczasową normę serii ISO 9001 wdrażając normę PN–EN ISO 9001:2009.

POLITYKA JAKOŚCI

Priorytetowym celem Zakładu Produkcyjno – Handlowego PRODEX
jest stałe spełnianie wymagań Klientów poprzez osiągnięcie i utrzymanie wysokiego poziomu jakości w zakresie produkcji samochodowych pasów bezpieczeństwa do samochodów osobowych, mikrobusów i autobusów oraz uchwytów służących do mocowania broni palnej lufowej w samochodach, seryjna obróbka mechaniczna elementów z żeliwa i metali kolorowych na maszynach klasycznych i CNC.

Produkowane przez nas wyroby spełniają wyspecyfikowane wymagania techniczne jakościowe odpowiadające jednocześnie potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

Nasz Personel jest kompetentny na podstawie kierunkowego wykształcenia, wielodyscyplinarnej wiedzy, odbytych szkoleń oraz praktycznego doświadczenia.

Nasz cel realizujemy poprzez:

Gwarancją osiągnięcia założonych celów jest świadomość wszystkich pracowników firmy o konieczności stałego doskonalenia wszystkich procesów ukierunkowanych na uzyskanie satysfakcji naszych klientów, wynikającej z zaspokojenia ich potrzeb oraz spełniania wymagań normy PN – EN ISO 9001:2009.

   

HOME O FIRMIE OFERTA CERTYFIKATY KONTAKT