A A A PL EN RU

O firmie

Firma ZPH PRODEX rozpoczęła swoją działalność w 1960 roku i jest obecnie doświadczonym producentem samochodowych pasów bezpieczeństwa dla potrzeb rynku motoryzacyjnego oraz uchwytów do mocowania broni palnej lufowej w pojazdach. Od 2010 roku firma nasza rozszerzyła swoją ofertę wprowadzając dodatkowo usługę obróbki mechanicznej w zakresie: toczenia, frezowania, wycinania i tłoczenia na prasach oraz na wtryskarkach.

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na perfekcyjne technicznie i niezawodne wyroby. Nasze produkty spełniają wymagania techniczne jakościowe odpowiadające jednocześnie potrzebom i oczekiwaniom Klientów oraz spełniają wszystkie wymagania przepisów prawnych obowiązujących w naszej branży, a w szczególności Regulaminu ONZ ECE 16R-04 odnoszącego się do pasów bezpieczeństwa.

Firma ZPH PRODEX współpracuje z Przemysłowym Instytutem Motoryzacji w Warszawie, który przeprowadza badania kontrolne i certyfikacyjne produkowanych przez nas pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo w trakcie produkcji regularnie wykonujemy badania kontrolne elementów pasa bezpieczeństwa aby mieć pewność wysokiej jakości oferowanych wyrobów.

Naszym dodatkowym atutem jest szybka realizacja zamówień oraz terminowość. Zamówiony towar dostarczamy zawsze w żądanym terminie, co nie zmusza naszych odbiorców do magazynowania większych ilości zamówionych produktów.

Wykwalifikowany personel zawsze stara się spełniać oczekiwania wszystkich Klientów, zapewniając jak najlepszą fachową obsługę oraz najwyższą jakość sprzedawanych wyrobów poprzez nieustanne doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością, co jest dowodem na to że firma ZPH PRODEX stale pracuje nad ulepszeniem jakości organizacji i ciągłym dostosowaniem się do zmieniających się wymagań rynku.Aby sprostać Państwa oczekiwaniom nasza firma wdrożyła
System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy 9001:2009
   
HOME O FIRMIE OFERTA CERTYFIKATY KONTAKT